A Milli Takım'ın 2024 Avrupa Şampiyonası Elemeleri'nde Letonya ve Galler ile oynayacağı karşılaşmaların aday kadrosu belli olurken Stefan Kuntz bazı sürprizler yaptı. 

 

A Milli Takım'ın 2024 Avrupa Şampiyonası Elemeleri'nde Letonya ve Galler ile oynayacağı karşılaşmaların aday kadrosu belli olurken Stefan Kuntz bazı sürprizler yaptı. A Milli Takım'ın 2024 Avrupa Şampiyonası Elemeleri'nde Letonya ve Galler ile oynayacağı karşılaşmaların aday kadrosu belli olurken Stefan Kuntz bazı sürprizler yaptı. 

 

ADAY KADRO NETLEŞTİ

 

A Milli Takım, 16 Haziran'da Letonya ile deplasmanda; 19 Haziran'da Galler ile içerde karşılaşacak. Ay-yıldızlı ekibin teknik direktörü Stefan Kuntz zorlu maçlar öncesi kadro tercihini yaptı.

 

A Milli Takım'ın aday kadrosu şöyle:

 

Kaleci: Mert Günok, Muhammed Şengezer, Uğurcan Çakır

 

Defans: Zeki Çelik, Abdülkerim Bardakcı, Cenk Özkacar, Çağlar Söyüncü, Merih Demiral, Ozan Kabak, Samet Akaydin, Eren Elmalı, Ferdi Kadıoğlu

 

Orta Saha/Forvet: Hakan Çalhanoğlu, İsmail Yüksek, Orkun Kökçü, Salih Özcan, Salih Uçan, Cengiz Ünder, Kenan Karaman, Arda Güler, Barış Alper Yılmaz, İrfan Can Kahveci, Kerem Aktürkoğlu, Umut Bozok ve Umut Nayır