Künye

Anasayfa > Künye

logo

demokrasigazetesi.com Sadece İnternet Üzerinden Hizmet veren bir Haber Paylaşım Platformudur. Ve bu platformu oluşturan kadromuz;


Genel Yayın Yönetmeni / Editor in Chief

Ercan Tekin ercan@demokrasigazetesi.com


İmtiyaz Sahibi / Grantee

Emrah Yedekci info@demokrasigazetesi.com


Haber Editörleri / News Editors

Ercan Tekin ercan@demokrasigazetesi.com

Şevket Karakaya sevket@demokrasigazetesi.com

Tuğberk Lama tugberk@demokrasigazetesi.com

Sefa Yıldırım sefa@demokrasigazetesi.com

Harun Gencel harun@demokrasigazetesi.com


İnternet Sorumlu Yazı İşleri Müdürü / Director of internet writing

Kadir Polat kadir@demokrasigazetesi.com


Reklam / Advertise

Şevval Eşkinoğlu sevval@demokrasigazetesi.com


Hukuk Danışmanı / Jurisconsult

Murat Yılmaz


Site Tasarım ve Yazılım Sorumlusu / Site Design and Software Responsible

Tayfun Girgin tayfun@demokrasigazetesi.com


CEO

Yasemin Yedekci yasemin@demokrasigazetesi.com


İletişim Bilgileri

info@demokrasigazetesi.com


Adres

Prof.Dr.Celal Öker sok. no:3-2 Şişli İstanbul Türkiye


Telefon

0212 250 54 55


© TÜM HAKLARI SAKLIDIR

demokrasigazetesi.com’da yayımlanan haber ve görseller kaynak gösterilmeden kullanılamaz. demokrasigazetesi.com’da yayımlanan köşe yazılarının ve yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Web sitemiz dışındaki farklı sitelere yönlendirilen linklerin içeriklerinden, demokrasigazetesi.com sorumlu tutulamaz.

GİZLİLİK POLİTİKASI

© Copyrigth 2019 demokrasigazetesi.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları demokrasigazetesi.com’a aittir. demokrasigazetesi.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar demokrasigazetesi.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz. demokrasigazetesi.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. demokrasigazetesi.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

PRIVACY POLICY

We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the demokrasigazetesi.com However, sometimes the demokrasigazetesi.com uses third parties to process your information. demokrasigazetesi.com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the demokrasigazetesi.com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the demokrasigazetesi.com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the demokrasigazetesi.com and its services. When you use demokrasigazetesi.com online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the demokrasigazetesi.com cookies section of our full Privacy Policy.

Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır.

demokrasigazetesi.com harici linklerin sorumluluğunu almaz.