Rektörle öğrencisi arasındaki diyalog sosyal medyayı salladı

Akdeniz Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Ünal'ın, bir öğrencisinden gelen ve ABD'nin vize başvurularını askıya almasına ilişkin esprili talebine verdiği yanıt, sosyal medyayı salladı. Prof. Dr. Ünal ve öğrencisi arasındaki diyalog, çok sayıda beğeni ve yorum alırken, yorumlarda  'Son yüzyılın en iyi tweeti', 'Harikasınız', 'Yılın tweeti olabilir bu' gibi değerlendirmeler yapıldı.

Rektör Prof. Dr. Mustafa Ünal ile bir öğrencisi arasında, ABD'nin Türkiye'den vize başvurularını askıya almasıyla ilgili güldüren bir diyalog yaşandı. Öğrenci, Rektör Prof. Dr. Ünal'a esprili tweet atarak, 'Hocam, ABD hazır vizeleri süresiz kaldırmışken siz de kaldırsanız nasıl olur?' diye sordu. Rektör Ünal da öğrencisine esprili bir yanıt vererek, 'Yalnız ABD, Anabilim Dalı anlamına gelmiyor Mustafa' diye yazdı.

Prof. Dr. Ünal ve  öğrencisi arasındaki diyalog, çok sayıda beğeni ve yorum aldı. Yorumlarda 'Son yüzyılın en iyi tweeti', 'Harikasınız', 'Yılın tweeti olabilir bu' gibi değerlendirmeler yapıldı.