63 yaşındaki usta oyuncu Altan Gördüm, 360 TV'de yayınlanan Gökay Kalaycıoğlu ile 360 Derece programına konuk oldu. Konuk olduğu programda kanseri yendiğini açıkladı. Eski eşi Vahide Perçin hakkında konuştu. Neden ayrıldıklarını sorularına yanıtsız bırakmadı. Gördüm, 'arkadaş olduklarını' söyledi.

 

Gökay Kalaycıoğlu ile 360 Derece programına konuk olan oyuncu Altan Gördüm, herkesten gizli şekilde kanseri yendiğini itiraf etti. Eski eşi Vahide Perçin'i kontrole götürdüğünde kendisinin de kanser olduğunu öğrendiğini söyleyen Gördüm, "Basına yansıtmadık, bana Vahide baktı" dedi.

Türk tiyatrosunun efsane oyuncularından 63 yaşında Altan Gördüm, 360 TV'de yayınlanan Gökay Kalaycıoğlu ile 360 Derece programına konuk oldu. 21 yıllık eşi Vahide Perçin ile neden boşandıklarını ilk kez anlatan Gördüm, yıllar önce kanseri yendiğini de itiraf etti.
21 yıllık eşi Vahide Perçin'le neden boşandığını anlatan ünlü oyuncu, "Bir neden olması gerekliydi. Vahide benim en iyi arkadaşımdır. Ortaklığımız devam ediyor, evlerimiz çok yakın, yaz tatillerine beraber gideriz ve özel günlerde birlikte yemek yeriz. Ben dünya görüşü olarak her şeyin bir üretim olduğunu düşünüyorum. Biz şu an bir üretimdeyiz. İkili ilişkiler de öyledir. Sevgi, dostluk, hayata bakışında bir şey üretirsin. Bir süre sonra patinaj yaparsan kimse kimseyi yıpratmasın. İlişki yürümüyorsa dostça ayrılırsın bu kadar basit" dedi. Haklarında çıkan barışma iddiasıyla ilgili de konuşan Altan Gördüm, "Biz Vahide ile Beşiktaş'taki balıkçılara çok gittiğimiz için bizi sık sık birlikte görüyorlar. Yoldan görenler kendilerince böyle bir şey yakıştırmışlar. Böyle bir şey yok, biz zaten sürekli birlikteyiz" ifadelerini kullandı.