Amerika'nın Florida Eyaleti'nde Florida Türk Amerikan Derneği tarafından düzenlenen "29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Balosu" görkemli bir törenle kutlandı.

 

Amerika'nın Florida Eyaleti'nde Florida Türk Amerikan Derneği tarafından düzenlenen "29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Balosu" görkemli bir törenle kutlandı. Amerika'nın Florida Eyaleti'nde Florida Türk Amerikan Derneği tarafından düzenlenen "29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Balosu" görkemli bir törenle kutlandı. 

 

florida da cumhuriyet bayrami kutlamasi

 

Coşkuyla kutlandı!

 

Florida Türk Amerikan Derneği tarafından düzenlenen "29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Balosu" görkemli bir törenle kutlandı. Dernek Başkanı Canan Özaktay'ın açılış konuşmasıyla başlayan törene Türkiye Cumhuriyeti Miami Başkonsolosu Feyza Barutcu Altug ve eşi Nehir Altuğ, Engelsiz Yaşamı Vakfı Başkanı Atilla Kaplakarslan, Başkan Yardımcısı Av. Edip Önder, eski Avrupa Güzeli Neşe Erberk, ünlü ressam Hulusi Mavruk, iş insanı Turhan Boynuince, sanatçı Eric Erkan Art, folklor hocası Aslı Yeniyol ve Türk Amerikan Derneği yönetim kurulu ile üyeleri katıldı. Gecede folklor gösterileri büyük ilgi gördü.

 

florida da cumhuriyet bayrami kutlamasi

 

İşte Florida'da düzenlenen Cumhuriyet bayramı kutlamasından kareler; 

 

florida da cumhuriyet bayrami kutlamasi

 

florida da cumhuriyet bayrami kutlamasi