![](https://www.demokrasigazetesi.com/thumb.php?src=https://www.demokrasigazetesi.com/uploads/news/42113.jpg&w=800&h=400&zc=1)
Elinde çekiçle olan kişi ATM’lere saldırdı, hepsinin camını kırdı saldırgan o kadar öfkeliydi ki hareketinin nedenini kimse anlayamadı .
Oraya gelen vatandaşlar ise hayretler içeresinde bakakaldılar .Beykoz Emniyet Müdürleri ise o çekiçli ATM saldırganını kısa sürede yakaladı . ATM’leri daha önce de vuran bu saldırgan Erenköy ruh sinir hastalıklarını götürdü ama bu kez mahkemeden değil doktordan serbest kaldı hastaneye neden yatırılmadıysa bilinmiyor.