Uzun bir süredir ekranlardan uzak olan Beren Saat Gazino dizisiyle ekranlara dönüyor.

 

Maksim Gazinosu dizi oluyor! Bir zamanların eğlence mekanları gazinolar, yeni sezonda ekranlara geliyor.

 

60'LARIN GAZİNO KÜLTÜRÜ ELE ALINACAK

Senaryosunu Pınar Bulut ve Kerem Deren'in kaleme aldığı Gazino ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Daha önce de bir çok ünlü diziye imza atan ikili, 1960'lı yılların gazino kültürünü anlatacakları bir proje ile geliyor.

 

TEKLİF GÖNDERİLDİ, CEVAP BEKLENİYOR

Her ne kadar oyuncu kadrosu netlik kazanmasa da, şimdiden bir çok televizyon izleyicisini heyecanlandıran yapımın başrol dedikoduları da oldukça iddalı. Dizinin başrolü Beren Saat olarak konuşulurken, ünlü oyuncuya bir teklif gittiği ve Saat'ten bir cevap beklendiği iddia ediliyor.

Büyük ihtimalle 2017-2018 sezonunda yayınlanacak olan dizinin projeleştirme süreci henüz devam ediyor. O3 Medya'nın yapımcılığını üstlendiği dizinin castingi de sürüyor.

BEREN SAAT KİMDİR?

Beren Saat Ankaralı olarak 26 Şubat 1984 yılında doğmuştur. Başkent Üniversitesi İşletme bölümünü bitirmiştir. Beren Saat ‘Türkiye’nin Yıldızları’ adlı programla adını duyurmuş ve sonrasında oyunculuğa başlamıştır. İlk televizyon deneyimini 2004 yılında ‘ Aşkımızda Ölüm Var’ dizisi ile yaşayan Saat, en büyük etkiyi ‘Aşkı Memnu’ adlı dizide oynadığı Bihter adlı karakterler yapmıştır.Oynadığı diğer filmler Gecenin Kanatları, Gergedan Mevsimi ve Benim Dünyam isimli filmlerdir. Şuan da ‘Muhteşem Yüzyıl: Kösem ‘ adlı televizyon dizisinde Kösem’i canlandırmaktadır. Saat 2014 senesinde ünlü pop sanatçısı Kenan Doğulu ile Amerika Birleşik Devletleri'nin Los Angeles şehrinde hayatını birleştirmiştir.