Her gün yemek pişirmek başlı başına zahmetli bir iş. Bu nedenle tasarımcılar mutfağınız için farklı ve kullanışlı araçlar geliştirmeye devam ediyorlar. İşte mutfaktaki yaşamınızı çok daha kolay hale getirecek fikirler.

/ 16
Bu önlük daima el altnda olacak. Ellerinizi kurulamanız ya da mutfak araçlarınızı kurulamanız gerektiğinde önlüğünüzün altındaki havlulardan yararlanabilirsiniz.
/ 16
Her yere yağ sıçramasından bıkmış olanlar için çok kullanışlı bir araç. Bu silikon yağ kabı, yağı sürdüğünüz yüzeye eşit şekilde sağıtacak ve etrafa sıçaramasını önleyecek.
/ 16
Diğer narenceiye sıkacaklarından farklı olarak, bu araç çekirdeklerin suyu sıktığınız kaba düşmesini önleyecektir.
/ 16
Bu parlak silikon şişe kapakları, içeceğinizi daha uzun süre taze tutmak için mükemmel bir fikir olabilir.
/ 16
Bu cihaz yeşilliklerinizi daha uzun süre taze tutmanıza yardımcı olacaktır. Cihazı suyla doldurun ve buzdolabında saklayın.
/ 16
Bu taşınabilir raf, yiyeceklerinizi veya tabaklarınızı kurutmak için oldukça faydalı bir araç. İşiniz bittiğinde kaldırabilirsiniz.
/ 16
Küçük ve çok kullanışlı bir mutfak aleti. Patateslerinizin üzerindeki topraklarda bu şekilde kurtulabilirsiniz.
/ 16
Çorbalarınızı kepçe olmadan boşaltmanın kolay bir yolu
/ 16
Pizza, börek, kurabiye, tart ve daha pek çok şey pişirmenizi kolaylaştıracak. Hamurunuzun genişliğini ekstra bir çaba harcamadan rahatlıkla yapacaksınız.
10 / 16
Üzüm, kiraz domates, zeytin gibi küçük gıdalarınızı kesmek oldukça zor olduğu için böyle bir araca sahip olmak işleri hayli kolaylaştıracağa benziyor.
11 / 16
Havuç, kabak, salatalık gibi sebzelerle salata yapmanın kolay yolu.
12 / 16

Avokado Dilimleyici

 
13 / 16

Tereyağ Bıçağı

 
14 / 16

Maydonoz kıyıcı

 
15 / 16

Et tokmağı

 
16 / 16

Balık kazıyıcı