CNR Food İstanbul ve eşzamanlı olarak gerçekleştiren CNR Ambalaj İstanbul özel bölümü CNR EXPO İstanbul Fuar Merkezi’nde ziyaretçilerine kapılarını açıyor.

 

18 ülkeden 109’u yabancı olmak üzere 2000 markanın ürünlerinin sergilendiğidiği fuarda gıda içecek ürünleri gıda işleme Fuari gibi malzemeler ziyaretçilerini bekliyor. Küresel bir buluşma noktası olan CNR ambalaj İstanbul katılımcı ve ziyaretçilerine ambalaj paketleme ve gıda teknolojileri ne yönelik tüm çeşitlilik ve yeniliklerle beraber fuarın geniş bir yelpazeye açık olması sebebiyle aralarında Rusya Ürdün Çek cumhuriyeti Malezya ve Ukrayna’nın da bulunduğu 18 ülke ve toplamda 109’u yabancı olmak üzere 2000 marka ürünlerini sergilemeye hazırlanıyor.

 

CNR food İstanbul 90 ülkeden 50.000 profesyonel alıcıya 18 ülkeden 109’u yabancı 2000’den fazla markayla buluşturacak gelenler ise Polonya, İngiltere, Amerika, Türkmenistan, Bulgaristan, İspanya, Kosova, Almanya, Kenya, birleşik Arap emirlikleri, Yunanistan, Çek cumhuriyeti, Rusya, hindistan, Özbekistan, Malezya, Kıbrıs, Arnavutluk, Almanya ve İtalya’nın bulunduğu 90 ülke katılacak. Türkiye’nin ise 400 milyarlık Bir büyüklüğe ulaşan gıda ve içecek sektörü ile beraber fuarda iş hacmine katacağı 3,5 milyar dolarlık bir iş hacminin yanı sıra ihracatta ise yüzde otuzluk bir katkı sağlanacağı bekleniyor.