Demet Şener aldatıldığını, İbrahim Kutluay'ın sevgilisinden öğrenmiş

İbrahim Kutluay ile boşanma davası devam eden Demet Şener, aldattığının kanıtları olan resimleri Kutluay'ın sevgilisi Edwina Sponza'dan öğrendiğini söyleyerek bomba bir açıklama yaptı.

Eski basketbolcu İbrahim Kutluay ile boşanma davası süren Demet Şener, önceki gün avukatı Aslı Hatemi ile Nişantaşı'ndaydı. Şener, aldatıldığını eşinin sevgilisinden öğrenmiş.

 

İBRAHİM KUTLUAY'IN SEVGİLİSİ, DEMET ŞENER'İ DAVA ETMİŞTİ

Yuvasını yıktığını iddia ettiği Edwina Sponza'ya manevi tazminat davası açan Şener, Sponza ile Kutluay'ın birlikte çekilmiş fotoğraflarını mahkemeye delil olarak sunmuştu. Sosyetik güzel Sponza da, "Demet, özel fotoğraflarımı hukuksuz olarak ele geçirdi" diyerek Şener hakkında suç duyurusunda bulunmuştu.

 

"YEMİN EDERİM BİLMİYORDUM"

Sabah gazetesinden Okan Filizçay'ın haberine göre; bu son gelişmenin ardından avukatıyla buluşan Şener, gazetecileri görünce mekandan dışarı çıktı. Çok neşeli olan Şener, Edwina Sponza'nın fotoğraflarla ilgili iddiası hatırlatılınca "Allah Allah, herhalde evine girip almışım" diyerek güldü. Aslı Hatemi de Sponza'nın şikayetiyle ilgili "Böyle bir şikayet var ama içeriği doğru değil. Her şey elimizde; mahkemeye sunduk" diye konuştu.