Dijital bir platform olan Disney Plus, 14 Haziran'da kullanıma açılmıştı. Birçok orijinal içeriği bulunan ve herkesin severek izlediği dizileri bulunduran Disney Plus'a zam geldi. Abonelik ücretlerine zam getiren Disney Plus eski üyelerin ödemelerine zam getirmeyecek. Yeni abone olanlar için geçerli olan bu zam ne kadar? İşte cevabı...

 

Disney Plus Türkiye fiyatlarına zam yaptı. Disney Plus, Türkiye abonelik sistemlerine zam geldiğini duyurdu. Türkiye'de 14 Haziran'da yayına başlayan Disney Plus, abonelik ücretlerine zam yaptı. 5 aylık süreçte aylık 34,99 TL ya da yıllık 349,90 TL ödenerek abone olunabilen Disney+'ta zam sonrasında aylık abonelik 64,99 TL, yıllık abonelik ise tam 649,90 TL oldu.

 

disnep

 

Konuyla ilgili olarak Disney+'ın resmi web sitesinde yer alan açıklama şöyle: "Disney+’ın üyelik ücretleri kaydolduğunuz üyelik türüne bağlı olarak farklılık gösterebilir: Aylık ödeme planıyla üyelik: Kullanıcılar Disney+’a aylık 64,99 TL karşılığında kaydolabilir. Yıllık ödeme planıyla üyelik: Kullanıcılar yıllık 649,90 TL ödeyerek Disney+’a tüm yıl boyunca erişebilir.

 

 Fiyatlar yalnızca 8 Aralık 2022 tarihinden itibaren üye olacak kullanıcılar için geçerlidir. Bu tarihten önce kaydolan üyeler mevcut planlarını iptal etmedikleri veya mevcut planlarında değişiklik yapmadıkları sürece faturalarında herhangi bir değişiklikle karşılaşmayacaktır.