Çukur'un yıldızları Erkan Kolçak Köstendil ve Rıza Kocaoğlu Cihangir'de görüntülendi. Tekrardan beraber rol aldıkları yeni filmleri Tamirhane 11 Kasım'da vizyona giricek. İkili, film hakkıında konuştu; çok güzel bir film olduğunu söylediler. 

 

Volkan Özdemir'in haberine göre; Vizyona girmek için gün sayan 'Tamirhane' filminin başrol oyuncuları Erkan Kolçak Köstendil ve Rıza Kocaoğlu, önceki akşam Cihangir'de görüldü. İkili, basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Muhabirlerle sohbet etmeyi  ihmal etmeyen Köstendil ile Kocaoğlu, "Çok güzel bir fantastik komedi oldu. Biz çekerken çok eğlendik. İçimize sinen bir film oldu. Umarız izleyici de çok beğenir. Herkese hitap eden sürükleyici ve çok eğlenceli bir film ortaya çıkardık" açıklamasını yaptı.

 

Filmin yönetmen koltuğunda Erkan Kolçak Köstendil oturuyor aynı zamanda da filmin başrolünde oynadı. Filmin senaryosunu ise aynı zamanda filmde rol alan Bülent Şakrak yazdı. Gösterime 11 Kasım'da girecek olan 'Tamirhane'nin konusu şöyle: Yılmaz ve Müjdat, yetiştirme yurdunda büyüyen iki kader kardeşidir. Onlara, tıpkı kendileri gibi yetiştirme yurdunda büyüyen manevi babaları Erkan ve Bülent’ten boya ve kaporta dükkanı miras kalır. Bir gün yaşlı bir adamın arabasını iki sokak öteye bırakmak için yola çıkan Yılmaz ve Müjdat'ın hayatı, onları arabaya düz kontak yaparken gören ihtiyarın kalbinin dayanamasıyla bambaşka bir hal alır. Cesedi ne yapacaklarını bilemeyen ikili, sonunda cesedi yakıt tankına koymaya karar verirler. Rutin hayatlarına geri dönüp, araba boyamaya devam eden Yılmaz ve Müjdat, cesedin bulunduğu tanktan alınan tinerle boyanan arabaların daha iyi gözüktüğünü fark ederler.