Galatasaray ve Fenerbahçe arasında Lig'in 37. haftasında oynanacak maçın bilet fiyatları açıklandı ve bilet satış tarihleri de belli oldu.

Süper Lig'de 37. haftada derbi mücadelesi yaşanacak. Galatasaray ve Fenerbahçe karşı karşıya gelecek. Belkide şampiyonun belirleneceği maçın biletleri satışa çıkıyor. Galatasaray resmi sitesinden biletlerin çıkış tarihi ve fiyatını açıkladı.

Galatasaray'ın resmi açıklaması...

Futbol takımımız, Trendyol Süper Lig 37. hafta maçında 19 Mayıs 2024 Pazar günü saat 19.00’da Fenerbahçe ile Ali Sami Yen Spor Kompleksi Rams Park’ta karşı karşıya gelecektir. Maçın biletleri 15 Mayıs 2024 Çarşamba günü saat 14.00’da sadece passo.com.tr ve passo uygulamasından satışa sunulacaktır.

Sınırlı sayıda biletler, 15 Mayıs 2024 Çarşamba günü saat 14.00‘de GS Bonus kart sahiplerine öncelikli olup, 16 Mayıs 2024 Perşembe günü saat:11.00’de sadece GS Logolu passolig kartlarına satışa sunulacaktır.

Resmi bilet satış kanalları dışındaki usulsüz bilet satışlarını engellemek ve taraftarlarımızın mağdur olmaması adına, Fenerbahçe karşılaşmasına ait satışı yapılan tüm kombine ve biletler maç günü de dahil olmak üzere transfere kapalı olacaktır.

Kombine sahipleri gidemeyecekleri maç için kombinesine ait olan koltuğu tek maçlık olarak satılması için sadece kulübümüze devredebilirler. İkinci bir kişiye devredemezler. Kulübümüze devretmiş olduğunuz kombinenize ait koltuğunuz bilet olarak satıldığı takdirde (masraflar hariç) bilet gelirinin %60’ı 2025-2026 Futbol sezon kombine alımında indirim olarak uygulanacaktır.