Hacı Sabancı ve Nazlı Sabancı'nın Görkemli Düğünlerinin Üzerinden Tam 1 Yıl Geçti. Yıldönümlerini Kutlayan Çift Çok Mutlu Olduklarını Dile Getirdi.

Ekim 2021'de Arzu-Ömer Sabancı'nın yalısında nikah masasına oturan Nazlı Kayı ve Hacı Sabancı, geçiğimiz haziran ayında Çırağan Sarayı'nda düzenlenen görkemli bir düğün töreniyle evlenmişti. Şimdilerde mutlu birliktelikleri devam eden çiftten sosyetik güzel, evlilik yıl dönümlerini sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğrafla kutladı.Üç yıldır birlikte olan ve geçtiğimiz aralık ayında evlilik yolunda ilk adımı atan Nazlı Kayı ve Hacı Sabancı çifti, 3 Eylül 2021 tarihinde Çırağan Sarayı’nda gerçekleşecek düğünlerini Nazlı Kayı’nın üvey babası öldüğünden ertelendi.

 

SESSİZ SEDASIZ EVLENDİLER

 

Kayı ve Sabancı, acı haberden tam 40 gün sonra sessiz sedasız bir şekilde Arzu-Ömer Sabancı çiftinin yalısında nikah masasına oturmuştu. Üvey babası Kaan Dimili'nin vefatı nedeniyle ertelemişti. Balayı tatili için yola çıkan Hacı Sabancı, sosyal medya hesabından bu fotoğrafı " Meet the Mrs" (Karımla tanışın) notu ile paylaştı. 28 yaşındaki Nazlı Kayı ise eşi Hacı Sabancı ile nikah sırasında çekilen fotoğraflarını "With my husband" (Kocamla) sözleriyle paylaşmıştı.