Athena grubunun gitaristi Hakan Özoğuz bir süredir lenfoma tedavisi görüyordu. Özoğuz’un sağlık durumuyla ilgili yeni bir gelişme yaşandı. Ünlü müzisyenin son durumu hakkında yeni bilgileri paylaşıldı.

 

Athena grubunun gitaristi ve Gökhan Özoğuz'un kardeşi Hakan Özoğuz’un bir süredir lenfomaya ile mücadele ettiği ortaya çıkmıştı. Tedavi gören başarılı müzisyen, 11 Ağustos'ta yaptığı paylaşımla bir süre sahne alamayacağını duyurmuştu. Hakan Özoğuz'un son sağlık durumu merak ediliyordu.

 

Gazeteci Arif Hür haberinde şu sözlere yer verdi;  "Athena grubunun gitaristi Hakan Özoğuz'un sağlık durumunun her geçen gün daha iyiye gittiği konuşuluyor. Özoğuz, aile fertlerinin ve sevenlerinin büyük desteğiyle bu hastalığı atlatmaya çok yakın. Doktorundan onay çıktığı takdirde de hayranlarını sahnelerde coşturmaya kaldığı yerden devam edecek." ifadelerine yer verdi.Hakan Özoğuz geçtiğimiz ay şu açıklamayı yapmıştı: "Öncelikle bana şifa dileyen herkese çok teşekkür ederim, iyi ki varsınız dostlar. Senelerdir sessiz bir şekilde izlenen hastalık, tedavi aşamasına geldiği için gerekenler yapılıyor..." dedi.