4 Kadın Zamanı programında Beşiktaş'ın yeni kalecisi Loris Karius'u para karşılığında öpmek istediğini söyleyen Seda Akgül, Sırp basınına haber olmasına sitem etti.

Sunuculuğunu yaptığı programlardaki açıklamalarının yanı sıra sosyal medya paylaşımlarıyla da adından söz ettiren sunucu Seda Akgül kısa bir süre önce ayrıldığını açıkladığı 4 Kadın Zamanı adlı programındaki Loris Karius açıklamasıyla Sırp basınına konu oldu. Yaptığı şakanın bu kadar büyütülmesine sinirlenen sunucu, Instagram hesabından sitem etti.

"3 BİN 750 TL'YE LORİS ÖPERİM"

Programda Beşiktaş'ın kalecisi Loris Karius'a bir göndermede bulunan ve onu öpmek için 3 bin 750 lira verebileceğini söyleyen Seda Akgül'ün bu esprili göndermesi olay olmuş ve uzun bir süre magazin basınını meşgul etmişti.

HABERİN LİNKİNİ PAYLAŞARAK SİTEM ETTİ

Seda Akgül sırt basınında yayınlanan haberin linkini sosyal medya hesabından paylaşarak şunları yazdı: "Arkadaşlar yayında yaptığım basit bir esprinin, (üstelik eniştesine öpücük atan bir hanımla ilgili) sadece sonunu kullanarak beni taaa Sırp basınına kadar çıkardığınız için sitem ediyorum. Ben de sizin gibi haberci kökenli emekçiyim… İyi mi oldu şimdi!