Dünyaca ünlü pek çok yıldızı peşinden koşturan makyaj sihirbazı Amerikalı Yolanda Halston hafta sonu Türkiye’ye geliyor. doğal görünümlü cilt konusunda uzman makyaj sanatçısı olarak bilinen Yolanda, makyaj uzmanları ve kuaförlere eğitim verecek.

Aralarında Hollywood yıldızı Demi Moore ve Gwen Stefani, gibi pek çok önemli yıldızın olduğu isimleri adeta peşinden koşturan Yolanda Halston Türkiye’ye geliyor. 20 yıllık profesyonel bir makyaj sanatçısı olarak kariyer yapan ve güzellik endüstrisinde devrim yaratan kök hücre etkisi ile cildin gençleşmesini sağlayan sprey fondöten APT 200 formülü “NV Airbrush Sprey” in yaratıcısı Yolanda Halston Türk makyaj uzmanları ile bir araya gelecek.

Yolanda, kendi keşfi olan sprey fondötenin “Jeunesse Global” şirketi için Türkiye lansmanında ünlü Türk makyaj uzmanlarına ve kuaförlerle spreyi ile ilgili eğitim verecek. Ünlü model Şebnem Scheffer’ın da katılacağı ve yüzüne sprey fondöten “NV Airbrush Sprey”in uygulanacağı lansman toplantısı makyaj dünyasında heyecan yarattı.