Paris Saint Germain ve Arjantin Milli Takım forması giyen Arjantinli yıldız Lionel Messi, milli takım kadrosundaki arkadaşlarına ve ekibine şampiyonluk özel hediyesi için kesenin ağzını açtı!

 

 

Paris Saint Germain ve Arjantin Milli Takım forması giyen yıldız futbolcu milli takım kadrosunda yer alan arkadaşlarına ve teknik ekibe özel hediye aldı.

 

Ntvspor’un aktardığına göre, Katar'ın ev sahipliğindeki 2022 Dünya Kupası'nda Fransa'yı finalde mağlup ederek şampiyonluğa ulaşan Arjantin'de Lionel Messi, takım arkadaşlarına ve milli takım çalışanlarına ilginç bir hediye verdi.

 

İngiliz gazetesi The Sun'da yer alan haberde Arjantinli yıldızın toplam değeri 175 bin sterlin olan 35 adet altın kaplamalı cep telefonunu takıma dağıttığı aktarıldı.

 

Haberde, ismi açıklanmayan bir kaynağın sözlerine yer verilirken şu ifadeler yer aldı, "Lionel, hayatının en gurur duyduğu anlarından biri için özel bir şey yapmak istedi."

 

Telefonun tasarımcılarından Ben Lyons ise konuyla ilgili açıklamada, "Lionel sadece tüm zamanların en iyisi değil. Aynı zamanda bizim en sadık müşterilerimizden biri. Dünya Kupası finalinden sonra bizimle iletişime geçti. Muhteşem zaferi kutlamak için tüm oyunculara ve personele özel bir hediye aldı. Her zamanki gibi özel tasarım saat istemediğini, isimlerin yazılı olduğu cep telefonlarının hazırlanmasını istediğini söyledi." İfadelerini kullandı.