Müstakbel Damat filmi 11 Kasım'da vizyona girecek. Basın toplantısı yapılan filmin, müziğini filmde rol alan Erdal Özyağcıoğlu seslendirdi. Gripin grubunun solisti olan Birol Namoğlu'nun seslendirdiği şarkıyı Erdal Özyağcıoğlu söyledi. 

 

11 Kasım'da sinemalarda olacak olan yılın aile komedisi "Müstakbel Damat" filminin keyifli basın toplantısından sonra bir sürpriz de filmin müziğinden geldi. Çekimleri Kıbrıs'ta gerçekleşen Müstakbel Damat filminin Sound track şarkısı Dillirga Gripin grubunun solisti Birol Namoğlu tarafından seslendirildi.

 

Erdal Özyağcılar seslendirdi

 

Kıbrıs'ta yaşanan bir kız isteme hikayesini konu alan aile komedisi Müstakbel Damat filminin oyuncuları  İlker Ayrık, Hande Soral ,Erdal Özyağcılar, Ayça Erturan, Nilgün Kasapbaşoğlu, Aykut Taşkın, Suat Sungur, Ahu Sungur ve Serdar Fırat şarkıyı söyledikten sonra "Önce Birol'a sonra aranjeye güveniyoruz," dedi. Usta oyuncu Erdal Özyağcılar'ın ise şarkıyı söylerken koçluğunu kendisi gibi oyuncu olan Ahu Sungur yaptı . Özyağcılar; "Ahu'nun kulağının çok iyi olduğunu yakaladım ve durumdan faydalandım," dedi.