Fragmanı yayınlanan dizi, izleyicide merak uyandırdı. Dark dizisinin yaratıcılarından gelen 1899 dizisi 17 Kasım'da Netflix'te yayınlanacak. Konusu ve etkileyici oyuncu kadrosuyla dikkatleri üzerine çekti. 

 

Uzun süredir gündemde olan ve Dark’ın yaratıcılarından gelen Netflix dizisi 1899 için resmi fragman yayınlandı. 1899 dizisinde, daha iyi bir gelecek umuduyla Yeni Dünya'ya giden bir gemiye binen yolcular, açık denizde sürüklenen başka bir gemiyle karşılaşınca bir kâbusun ortasına düşüyor.

Baran bo Odar ve Jantje Friese’nin gizemli dizisi, 17 Kasım’da tüm dünyayla aynı anda sadece Netflix’te yayınlanacak.Dark gibi zihinleri fazlasıyla zorlayacak gibi görünen içerik için yayınlanan yeni fragman, göçmen gemisinde yaşanan gizemli olayların detaylarını ortaya seriyor.
Sekiz bölümden oluşan dizi, Avrupa’dan batıya, New York’a uzanan gemi yolculuğunda gelişen sıra dışı durumları takip ediyor.
Eski kıtanın dört bir yanından gelen, farklı geçmişlere sahip olan yolcular, varacakları ülkede onları bekleyen yeni yüzyıl ve gelecek için besledikleri umutları ve hayalleriyle birleşir.
Ancak açık denizde aylardır kayıp şekilde sürüklenen ikinci bir geminin farkına vardıklarında, seyahatleri beklenmedik bir yöne savrulur. Bu geminin güvertesinde onları bekleyen bilmece ise vadedilen topraklara yaptıkları yolculuğu dehşet verici bir kâbusa çevirecek, geçmişlerini farklı sırlarla birbirine bağlayacaktır.