Yakında Show Tv'de yayın hayatına başlayacak olan Sipahi dizisi 'Vatan için her yerde!' sloganıyla ilk tanıtımını yayınlamıştı. Tanıtımıyla birlikte büyük yankı uyandırdı ve sosyal medyada büyük ilgi gördü. Peki, Sipahi dizisi konusu nedir, oyuncu kadrosunda kimler var? Yayın hayatına ne zaman başlıyor? Cevabı haberimizde...

 

Show Tv'de yayın hayatına başlayacak olan Sipahi dizisi 'Vatan için her yerde!' sloganıyla ilk tanıtımını yayınlamıştı. Tanıtımıyla birlikte büyük yankı uyandırdı ve sosyal medyada büyük ilgi gördü. Show TV'de ekrana gelecek olan, yapımını CNP Film'in, yapımcılığını Mehmet Canpolat ve Sadi Canpolat'in üstlendiği, başrollerinde Kaan Yıldırım, Özge Gürel ve Kerem Alışık'ın yer aldığı, senaryosunu Ali Doğançay'ın yazdığı, yönetmenliğini ise Hakan İnan'ın üstlendiği Sipahi'nin kadrosunda; Sinan Tuzcu, Başak Gümülcinelioglu, Erkan Bektaş, Nurettin Sönmez, Çağdaş Onur Öztürk, Serhat Nalbantoğlu, Emre Bulut, Gözde Okur, Elit Andaç Çam, Zeynep Oymak, Berrin Arısoy, İsmail Düvenci ve Selçuk Borak gibi başarılı isimler yer alıyor.

 

kaanyıldırım

ozgegurel

keremalısık

Dizinin konusu ise; Batı'nın karanlık güçlerinin desteklediği 'Manager' yapılanması, Türkiye için açık tehdit haline gelmiştir. Türkiye'de kaos yaratacak, halkı korku ve paniğe sevk edecek kanlı terör eylemleri gerçekleşmektedir. Türk ekonomisi çeşitli sınavlardan geçmekte, Metavarse, dark web, kripto iletişim sistemleri ve internet sistemleri üzerinden ülkenin en hassas noktalar siber saldırılara uğramaktadır. Bu karmaşık ve komplike düşman; ülke içindeki çok çeşitli grupları da aktif olarak kullanmaktadır. Milli İstihbarat Teşkilatı'nın Sipahileri, bu tehlikeyi fark eder ve süratle reaksiyon gösterir.