Antalya’da iki kişi denizde serinlemek amacıyla yüzmeye başladı eşyalarını da bırakan kişiler geriye döndüklerinde eşyalarını bulamadılar. Plaj havlusu ve şortla kalan kişiler polise başvurdu.

Şahıs telefonunu bul mobil uygulaması üzerinden cep telefonlarının konumunu tespit ederek polisle beraber aramaya başladı. Çalınan çantada iki pasaport 400 € ve iki cep telefonu ve giysilerin bulunduğu çanta kayboldu. Polis gece boyu arama yaptı yapılan aramada birçok noktada şüpheli şahıslar üzerinde arama yapıldı beye oto katta yapılan aramalar esnasında bir peçetenin içine sarılı telefonu Şahsın önüne atıldı şahısta cep telefonunun o kadar önemli olmadığını önemli olan pasaportlarının bulunmasını istediklerini dile getirdi.

Polisler çalınan diğer eşyaların peşine düşerek hırsızları aramaya başladı aramalar halen devam ediyor denize giren Okan Erdoğan ve Kadir Özkan bir umutla pasaportlarının bulunmasını bekliyorlar. Polis ise vatandaşları plajda eşyalarını yalnız bırakmamaları konusunda uyarıyor. Yaz sezonunda bu tür olaylarla sıklıkla karşılanabiliyor bu yüzden Eşyalarınızın güvenli ortamda tutmanız gerekiyor.