Tarkan ikinci klibi 'Beni Çok Sev'de eşi Pınar Tevetoğlu ile kamera karşısına geçti.

Hürriyet gazetesi yazarı Onur Baştürk bugünkü yazısında Tarkan'ın 'Beni Çok Sev' şarksısına klip çekeceğini ve eşi Pınar Tevetoğlu ile kamera karşısına geçeceğini yazdı. İşte o yazı:

''Bir ay önce yazmıştım: Tarkan albüm hazırlarken de çok bekletir şarkısına çekeceği klip için de. Titizliği dillere destandır ama bu esnada aylar, yıllar geçer ve doğru zaman trenini hep kaçırır diye...

Son aylarda çok dinlenilen Beni Çok Sev şarkısına çekilecek klip için de Tarkan'ın bir türlü yönetmen ve hikaye beğenemediğini eklemiştim o yazıda.

O zaman bir son dakika haberi verelim: Geçtiğimiz günlerde nihayet o şarkıya klip çekmiş Tarkan. Klibin bir sürprizi de varmış. Eşi Pınar Dilek Tevetoğlu da klipte oynuyormuş.

Tarkan hayranlarının bu sürpriz hoşuna gider mi gitmez mi bilemem. Ama şarkının sözlerine, ''İyi günde kötü günde'' havasına, aşırı romantik ('lise romantizmi' diyorum ben ona) yapısına bu seçimin uyduğu kesin...''

Tarkan konserinde 'Beni Çok Sev' şarkısını eşinin gözlerinin içine bakarak söylemişti.

Bu arada geçen günlerde Tarabya sahilinde yürüyüş yaparken çektiği fotoğrafı sosyal medya hesabından paylaşan Tarkan bu sefer yeşillikler içinde sabah yürüyüşü yapmayı tercih etti.

8522601