'Bak Burası Çok Önemli' adlı bir YouTube programına katılan ünlü şarkıcı Tuğba Ekinci, eski sevgilisi İbrahim Çelikkol hakkında şaşırtan açıklamalarda bulundu. Ünlü isimle ayrılık sebeplerini ilk kez açıkladı. Birce Akalay ile İbrahim Çelikkol 2017 yılında 'Siyah Beyaz Aşk' dizisinin setinde tanışmış ve dostlukları başlamıştı. O günden beri arkadaşlıklarını sürdürüyorlar.

 

Akalay, yakın arkadaşı İbrahim Çelikkol ile yakıştırılması ile alakalı konuşmuştu. Ünlü isim, “İbrahim benim çok canım dostum arkadaşım. Eski eşi Mihre Mutlu da benim arkadaşım. Yani hani üzülüyorum böyle şeyler çıktığında. Bazen gülüyorum bazen üzülüyorum. Ne diyeceğimi de şaşırdım artık. İnsanlar hani bir kadın bir erkek arkadaş olamazlar mı? Acaba bu niye bu kadar anormal bilmiyorum. Gülünecek bir şey tabii ki... Bir yandan da sinir bozucu artık gülüyorsun belli bir süre sonra” demişti.
"İyi arkadaşlıklar ilerde aşka dönüşür" sözü ile ilgili ne dersiniz? sorusuna Akalay, "Tabii ki böyle şeyler olur hayatta hiçbir şey imkansız değil ama bizim öyle bir durumumuz yok yani. Hani biraz artık insanların da bunu malzeme edip kötü niyetli kullandığını düşünüyorum. Ve hiç etik bulmuyorum açıkçası, birlikte tatil yapıyoruz. Ailece görüşüyoruz. Yani özellikle bir takım söylemlere şahit oldum da sinirleniyorum. Gerçekten kötü niyetli buluyorum. Evet böyle hayranlar var falan yakıştıran eden görüyoruz sosyal medyada hani onları çok safihane buluyorum. Ama bazı insanlar bunu gerçekten kasti yapıyor. Bu da bana tatsız geliyor biraz” ifadelerini kullanmıştı.

birce akalay ibrahim celikkol

 

Unutamadınız mı da sürekli İbrahim Bey’e göndermeler yapıyorsunuz?

 

Tüm bunların ardından yaklaşık 10 sene önce Çelikkol ile aşk yaşayan ünlü şarkıcı Tuğba Ekinci, geçtiğimiz gün 'Bak Burası Çok Önemli' adlı YouTube programına katılarak dikkat çeken açıklamalarda bulundu. Son dönemde sosyal medyadan da eski sevgilisi İbrahim Çelikol’u hedef alan Ekinci, "Unutamadınız mı da sürekli İbrahim Bey’e göndermeler yapıyorsunuz?” sorusuna, "İbrahim ile üç yıl dolu dolu bir aşk yaşadık, ama aşık olmadık. İbrahim iyi biri ama çok kopyacı. Kariyeri için annesini bile hiç acımadan harcar. Onun kariyerinde benim büyük payım var, ama o da yetenekliydi. Yetenekli olmasaydı ben bir şey yapamazdım" cevabını verdi ve ekledi: "İbrahim Yetenekli ama kopyacıdır, iyi taklit eder. Yoksa piyasada ondan daha yetenekliler var. Bu arada çok asosyaldir. Onunla gidip bir balık yiyemezsin. En fazla seni alıp dağ başına çıkarır ateş yakar. Öyle de bir kırodur." dedi.