Ünlü oyuncu Veronica Ferres’in takipçilerine sürpriz yaparak, yatakta gecelikle paylaştığı fotoğrafı Almanya’da magazin gündemine damga vurdu. Fotoğrafı erotik bulunan 53 yaşındaki oyuncu tepkilere “Kendimle mutluyum ve bu da beni seksi yapıyor. Çocuklarım da beni harika buluyor” yanıtını verdi.

ALMANYA’nın ünlü oyuncularından Veronica Ferres, Instagram hesabından koyu geceliğiyle çektirdiği yatak yatak pozunu paylaştı. Dağınık saçları ve mavi gözleriyle hayal kurduğu hissi uyandıran 53 yaşındaki güzel oyuncu, fotoğrafın altına da “Son günler gerçekten çok stresliydi. Bugün biraz dinlendim” notunu düştü.

SABAHLARI SEVİMLİ VE SEKSİYİM
Güzel oyuncunun paylaştığı fotoğraf Alman gazetelerinin magazin sayfalarında büyük yankı uyandırdı. 17 yaşında bir kızı ve 24 ile 28 yaşlarında da iki üvey oğlu bulunan Ferres, fotoğrafı erotik bulup tepki gösterenlere, kendisini çok seksi bulduğu yanıtını verdi. Ferres “Tüm gün kendimle huzurluyum ve mutluyum. Bu da beni seksi yapıyor. 53 yaşındayım. Çocuklarım da beni harika buluyor. Özellikle sabahları kendimi çok sevimli ve seksi buluyorum. Makyaj yok ve o gerçek benim” dedi.