Umre'den  dönen Vildan Atasever çok değişti

 

Oyuncu Vildan Atasever de kutsal toprakları ziyaret edenler kervanına katılmıştı.Önce dövmesini sildiriğ sonra Umre'ye gidip dönen Vildan Atasever önceki gün elinde Necip Fazıl Kısakürek'in "Çöle İnen Nur" kitabıyla görüntülendi.

 

Umre sonrası Uçankuş'a konuşan oyuncu Vildan Atasever ziyaretin çok anlamlı geçtiğini söyleyerek "Büyük bir okyanustu,ben size ancak bunun bir damlasını anlatabilirim" dedi.

 

ŞİMDİ DE NECİP FAZIL OKUYOR

 

Vildan Atasever'in Necip Fazıl Kısakürek'in "Çöle İnen Nur" kitabını okuduğu da  dikkatlerden kaçmadı.İlk önce dövmesini sildiren daha sonra da Umre'ye giden güzel oyuncu, manevi yönünü  güçlendirmeye ağırlık verdiğini de sözlerine ekledi.

 

OYNADIĞI DİZİ TUTMAMIŞTI

 

2015 yılında Kanal D'de yayınlanan 'Yazın Öyküsü' dizisinde rol alan güzel oyuncu, 13 bölümde ekranlara veda etmek zorunda kalmıştı.

 

ÇIPLAK FOTOĞRAFLARINI SİLDİRMİŞTİ

 

35 yaşındaki oyuncu, son olarak 2000 yılında çekilen ve daha sonra pişman olduğu cesur fotoğraflarını internetten sildirmek için 25 bin TL harcadığı yönündeki haberlerle gündeme gelmişti.

 

ESTETİK YAPTIRDIĞINI KABUL ETMEMİŞTİ

 

İsmail Hacıoğlu ile evliliğinin sona ermesinin ardından ortadan kaybolan Vildan Atasever, estetik yaptırdığı iddialarıyla da adından söz ettirmişti. Vildan Atasever'in kaşlarını dolgunlaştırıp dudaklarını kalınlaştırdığı söylenmişti. Estetik haberlerine karşı Vildan Atasever ise "Estetiğim yok. Bakın kaşlarıma, dudağıma, sizce var mı?” diyerek cevap vermişti.