Arabada tartışan Ciciş kardeşlerden Esra Ersoy, kız kardeşinin telefonunu camdan yol fırlattı. Daha sonra barışan Ciciş kardeşler, sosyal medya

hesabından telefonu aramaya koyuldu.

Sokak ortasında kavgalarıyla olay olan Ciciş kardeşler Esra ve Ceyda Ersoy yine birbirine girdi. Esra Ersoy tartıştığı kardeşinin Iphone telefonunu arabanın camından attı. Daha sonra barışan kardeşler bu kez de arabadan atılan telefonu aramaya koyuldu. Esra Ersoy'un instagram hesabından telefonu attığını yazması sosyal medya kullanıcılarını çileden çıkardı.

"KİM ALDIYSA GERİ GETİRSİN"

Esra Ersoy, "Ceyda'yla arabada tartıştık o sırada ben onun Iphone telefonunu arabanın camından dışarı attım. Sonrasında barıştık ama numarasını arıyoruz şarjı tam olmasın rağmen telefonu kapalı çalıyor. Kim aldıysa ve kullanmayı ya da satmayı düşünüyorsa karakola bildireceğiz imei numarasından telefonukapattıracağız yani alan kişi geri verirse iyi olur yoksa ne satabilir ne kullanabilir bunları yapmaya kalktığında da yakalanır. İnsalık ölmüş. Normalde aradığımızda telefonu açıp bize teslim etmesi gerekirken yaptığı terbiyesizliğe bak. Yok yani telefona ihtiyacı varsa yenisini verelim yeter ki içinde kardeşimin özelinin olduğu telefonu geri versin. Ayıp!"