Hacı Sabancı'dan Takipçisine 'Boy' Ayarı

Sosyal medya hesabını aktif olarak kullanan ve gittiği yerlere dair paylaşımlar yapmakta olan Hacı Sabancı, moralini bozmak isteyen kadın takipçilerine verdiği "Anlayamazsın" ve "Para nelere kadir gör" yanıtlarıyla özgüvenini ispatlayıp, takipçilerine 'boy' ayarı verdi.

Hacı Sabancı, takipçilerinin fotoğrafının altına yaptığı yorumlara verdiği cevaplarla özgüvenini belirtti. Takipçileri ise cevapların üzerine yorum yapamadı.

ÖZGÜVEN SINAVI VERDİ

Sakıp Sabancı Müzesi'ndeki Ai Wei Wei sergisine giden Hacı Sabancı burada çektirdiği fotoğrafı Instagram hesabından takipçileriyle paylaştı. Geçirdiği mide küçültme ameliyatı sonrası gözle görülür şekilde zayıflayan Sabancı'nın, fotoğrafının altına yapılan yorumlara verdiği cevaplar ise özgüveninin yüksekliğini gösterdi.

 

CEVAPLARIYLA TAKİPÇİLERİNİ TERS KÖŞE YAPTI

Kadın takipçilerinden biri Sabancı'ya, "Garip bir fizyolojin var. Anlam veremiyorum, boyun mu kısa yoksa boynunda mı bir sıkıntı var? Bence paran olmazsa hiç giderin yok. Üzgünüm... Otur! Sıfır!" yorumunu yaptı.
Hacı Sabancı ise "Boyum kısa... 1.78, para nelere kadir işte görüyorsun" cevabını verdi.
Bir diğer takipçisi ise "Niye shoplu değilken shoplu'ymuş gibi çıkıyor anlamıyorum" yorumunu yazdı. Cool'luktan taviz vermeyen Hacı Sabancı ise "Anlayamazsın..." yanıtını verdi.