Atatürk Havalimanına personel taşıyan servis aracı, Bakırköy sahil yolunda önce bir araca, ardından da ağaca çarptı. Kazada 10'dan fazla kişi yaralandı. Ekiplerin yol kenarında çaresizce yatan yaralılara müdahale ettiği anlar kameralara yansıdı.

Atatürk Havalimanına personel taşıyan servis aracı, Bakırköy sahil yolunda önce bir araca, ardından da ağaca çarptı. Kazada 10'un üzerinde kişi yaralandı. Ekiplerin yol kenarında çaresizce yatan yaralılara müdahale ettiği anlar kameralara yansıdı.

PERSONEL SERVİSİ ÖNCE OTOMOBİLE SONRA AĞACA ÇARPTI

Edinilen bilgilere göre, Atatürk Havalimanına personel taşıyan 34 RR 1116 plakalı servis midibüsü, Bakırköy sahil Kenedy Caddesi'nde aniden şerit değiştirmeye çalışan 34 ZP 8662 plakalı otomobile çarptı. Kontrolden çıkan midibüs, yol kenarındaki bir ağaca çarparak durabildi.

SERVİS ŞOFÖRÜ ARAÇTA SIKIŞTI, 10'DAN FAZLA KİŞİ YARALANDI

Kazada 10'un üzerinde kişi yaralanırken, servis şoförü ise araç içerisinde sıkıştı. Bölgeye çok sayıda sağlık ekibi ve itfaiye sevk edildi. Yaralılar, ambulanslarla hastaneye sevk edildi. Ekiplerin yaralı şoförü sıkıştığı yerden kurtarmak için çalışmaları sürüyor.