Usta oyuncu olan Mustafa Uğurlu, uzun zamandır ekranlarda gözükmemişti, geçtiğimiz günlerde Cihangir'de bulmaca çözerken görüldü. Basın mensuplarıyla sohbet etmeyi ihmal etmeyen Uğurlu, soruları yanıtsız bırakmadı.

 

Seçkin Şenvardar'ın haberine göre; Cihangir'de bir kafede bulmaca çözerken görüntülendi. Bulmaca çözmeyi çok sevdiği ve bunun bir ritüel olduğunu söyleyen 66 yaşındaki usta oyuncu Mustafa Uğurlu, şu sıralar bir avukatı canlandırdığı dizide günümüz ilişkileri hakkında konuştu. Ünlü oyuncu, "Eşini aldatan bir avukatı oynuyorum, kötü yani. Sonuçta herkesin yapabildiği, genelde bir zaaftan kaynaklanan anlık bir şey, sonra pişman oluyor ama iş işten geçmiş oluyor" şeklinde konuştu.
Uğurlu, günümüz ilişkilerinin çabuk tükenmesiyle ilgili soru üzerine, özel hayatında hem aldattığını hem de aldatıldığı itirafında bulunup, şöyle konuştu: "Su yüzüne çıkan bütün ilişkiler kötüdür ama saklı gizli kaldığı müddetçe kimse anlamazsa bir sorun yok. Derler ya 'Eskisi gibi olmuyor'. Çay içmek için günlerce peşinden koştuğun zamanlar geçti artık, yani onlar kısa süren ilişkiler haline dönüşüyor. Sonuca gitmeye yönelik ilişkiler artık revaçta. Zaman hızlı, 21'inci yüzyıldayız, bu da doğal belki. Tabii canım hem aldatıldık, hem aldattık. Bunlar hayatın içinde var olan şeyler. Onu bilmeden de yapıyorsun, sanki sıradan bir şeymiş gibi yapıyorsun ama acısını sonra çok çekiyorsun." dedi.