Juventus'un dünyaca ünlü yıldızı Cristiano Ronaldo'ya tecavüz suçlamalasının yöneltildiği gecenin yeni görüntüleri dünya basınında geniş yankı uyandırdı.

Kathryn Mayorga isimli Amerikalı kadın, dünyaca ünlü futbolcu Cristiano Ronaldo'nun kendisine tecavüz ettiğini öne sürmüştü. Magazin gündemine bomba gibi düşen konuyla ilgili yeni görüntüler ortaya çıktı.

HALİNDEN MEMNUN GÖRÜNÜYOR

Olayın yaşandığı geceden çekildiği öne sürülen görüntülerde, "Tecavüze uğradım" diyen Kathryn Mayorga'nın halinden son derece memnun olduğu görülüyor.

İFTİRAYA KURBAN MI GİTTİ?

Dünya basınında da geniş yankı uyandıran görüntüler için "Ronaldo iftira kurbanı" yorumları yapıldı.

RONALDO İDDİALARI YALANLAMIŞTI

Ronaldo'da da geçtiğimiz günlerde hakkındaki tecavüz iddiaları için "Bugün ne diyorlarsa yalan haber. Bu kadın benim ismim üzerinden prim yapıyor" şeklinde bir açıklama yapmıştı.

YENİDEN SORUŞTURMA BAŞLATILDI

Öte yandan polis, Ronaldo'nun 2009 yılında Las Vegas'ta bir otel odasında eski model Mayorga'ya tecavüz ettiği iddiasıyla ilgili dün yeniden soruşturma başlattı.

MAYORGA: "TECAVÜZ'Ü GİZLEMEM İÇİN ANLAŞMA İMZALATILDI"

Las Vegas Büyükşehir Polis Merkezi de bu tarihte cinsel saldırı çağrısı yapıldığını, futbolcunun adını vermeyerek doğruladı. Polis Merkezi'nden yapılan açıklamada, "Eylül 2018'de dava yeniden açıldı ve dedektiflerimiz mağdur tarafından aktarılan bilgileri takip ediyor" denildi.