'Seni Kimler Aldı' final kararı aldı

Yazın gelmesiyle beraber bazı diziler ekranlara veda ederken, bazıları da sezon finali yaptı. Hal böyle olunca televizyonda yeni diziler başladı. Bu dizilerden biri de ATV'nin yeni yapımı 'Seni Kimler Aldı' adlı diziydi. Ancak dizi reyting kurbanı oldu. Dizi 10. bölümden itibaren final kararı aldı.

 

ATV'nin iddialı dizisi 'Seni Kimler Aldı', 9 Haziran Pazar günü yayınlanacak olan 10. bölümüyle ekranlara veda edecek.

 

YURDAER OKUR'UN DİZİDEN ÇIKMASI KRİZ YARATMIŞTI

Çekimleri başlamadan hemen önce başrol oyuncusu Yurdaer Okur'un uyuşturucu ile yakalanması kriz yaratmıştı. Kadro değişikliği ile ekran macerasına başlamıştı. İstediği reytingleri bir türlü alamayan dizi, final yapma kararı aldı. Pastel Film'in yapımcılığını yaptığı başrollerini Duygu Yetiş, Serhan Yavaş, Fulya Zenginer ve Yiğit Kirazcı'nın paylaştığı Seni Kimler Aldı dizisi 10. bölümü ile ekranlara veda edecek.

 

REYTİNGLERE DAYANAMADI

Yaz sezonundan önce başlayan Seni Kimler Aldı, ilk başlardaki kötü gidişatı yaz sezonunda kapatacağını beklerken finalle sonlandırma kararı aldı. Pazar günleri girdiği reyting savaşında istenilen sonucu alamayan dizinin yaz sezonunda beklentileri karşılayacağı bekleniyordu ancak dizi ne yazık ki beklentiden uzak kaldı.