ATA İttifakı Cumhurbaşkanı adayı Sinan Oğan Twitter sayfasından yaptığı paylaşımda önemli ifadeler kullanırken, kararını bugün açıklayacağını belirtti. 

 

ATA İttifakı Cumhurbaşkanı adayı Sinan Oğan Twitter sayfasından yaptığı paylaşımda önemli ifadeler kullanırken, kararını bugün açıklayacağını belirtti. ATA İttifakı Cumhurbaşkanı adayı Sinan Oğan Twitter sayfasından yaptığı paylaşımda önemli ifadeler kullanırken, kararını bugün açıklayacağını belirtti. 

 

ATA İttifakı Cumhurbaşkanı adayı Sinan Oğan, Cumhurbaşkanlığı ikinci tur seçiminde destekleyecekleri adaya ilişkin paylaşımda bulundu. Sinan Oğan, "Cumhurbaşkanlığı seçimlerinin ikinci turu ile ilgili tutumumuzu yarın (22 Mayıs) saat 17.00’da düzenleyeceğimiz bir basın toplantısı ile açıklayacağız." ifadesini kullandı. ATA İttifakı Cumhurbaşkanı adayı Sinan Oğan, Cumhurbaşkanlığı ikinci tur seçiminde destekleyecekleri adaya ilişkin paylaşımda bulundu.

 

Twitter sayfasından yaptığı paylaşımda Sinan Oğan şu ifadeleri kullandı:

 

Cumhurbaşkanlığı seçimlerinin ikinci turu ile ilgili tutumumuzu yarın saat 17.00’da düzenleyeceğimiz bir basın toplantısı ile açıklayacağız. Yaptığımız istişarelerin sonuna gelmiş bulunmaktayız. Yarınki görüşmeler ve istişareler de tamamlandığında artık kararımızı netleştirip, bunu Türk milletinin aziz evlatları ile paylaşmış olacağız. Kararımızı herhangi bir saikle değil, Türk milletinin geleceği, ülkemizin birlik ve bütünlüğü ile istikrarının önemli olacağını, ayrıca meselelere farklı beklentiler ile değil, ilkeler bazında baktığımızın da bilinmesini isteriz.

 

İşte o açıklama;

 

sinan ogan dan ikinci tur aciklamasi