Hafta içi her gün Star Tv ekranlarında yayınlanan "Zuhal Topal'la" programına (bugün) Ali'nin, Naz'la ilgili kararı damga vurdu.

Geçtiğimiz hafta Naz'ın; "Zuhal Abla, ben artık programa katılmak istemiyorum. Bugün son defa Ali ile konuşmak istiyorum" sözleri üzerine Ali ve Naz yüzleşmiş Ali, Naz'ın gözyaşlarına dayanamamış ve ikili romantik bir kavuşma yaşamışlardı.  
 
Ali ve Naz, bugün canlı yayındaydılar. Serum alarak ayakta duran Ali; "Bugün çok hastayım. Konuyu çok fazla uzatmak istemiyorum. Hafta sonu da hastaydım. Naz beni bırakıp, tatile gitti. 'Gitme' dedim gitti. Ben, sevdiğim kişi hasta olduğunda başucundan ayrılmam. Naz'ın, beni sevdiğini sanmıştım; ama yanılmışım. Ben bu yola çıkmadan, bitirmek istiyorum. Sizden de bir şey rica ediyorum Zuhal Hanım, ben istesem bile siz Naz'la birlikte olmama izin vermeyin" dedi.
 
Ali'nin sözleri karşısında kendini haklı gören Naz; "Hafta sonu tatil yapmak için Bodrum'a gittim. Ali'ye haber verdim. 'Birlikte gidelim' dedim, gelmedi. Ali benim eşim değil, erkek arkadaşım. Bu nedenle ben izin almam, sadece haber veririm" dedi.
 
Sizin durumunuz yılan hikayesine döndü diyen Zuhal Topal; "Bana sakın bundan sonra kimse Naz ve Ali diye gelmesin" dedi.