Alişan'ın nişanlısı Eda Erol için söylediği sözler sosyal medya kullanıcılarının tepkisini çekti

 

Bir süredir gündemde olmayan Alişan, Esra Erol’un kardeşi Eda Erol ile nişanlanmasından sonra tekrar gündeme oturdu. Aslında gündeme oturan nişandan ziyade sonrasında olanlardı.

Her şey bu röportajla başladı

 

Alişan’ın nişanın ardından bir gazeteye verdiği röportajda “Eda terliklerimi ayağıma getirecek.” demesi tartışmaları daha çok arttırdı. Tahmin edebileceğiniz gibi bu cümle karşısında kadınlar çileden çıktı!

 

“Seksi olsa evlenmezdim.”

Olay yaratan röportajın detayları sadece bununla sınırlı değildi. Alişan'ın, “Eda çok güzel ve seksi olsaydı evlenmezdim.” demesi de sosyal medyayı kızdıran laflardan birisi. Aslında kadınların bir çoğu Eda Erol’a üzüldüğünü belli etmeden duramadı.

 

Eda Erol’dan nişanlısına yanıt!

Eda Erol, Alişan’a cevap verircesine Instagram hesabına koyduğu bu fotoğraflarla kendisini hem gayet güzel, hem de seksi bulduğunu göstermiş oldu. Fotoğrafların geldiği gibi aniden gitmesi de, sosyal medyada “Alişan fotoğrafları sildirdi.” söylemlerine yol açtı.

 

“Çok para verdim, göster yüzüğü”

Son olarak da Alişan’ın bir röportaj esnasında nişanlısına, “Göster yüzüğü, çok para verdim.” demesi yaptığı bütün açıklamalardan fazla tepki çekti. Yani şakaysa hiç komik değil, canım.

 

Ve Alişan açtı ağzını yumdu gözünü!

Eger evlenecegım ve sevdıgım kadınla ılgılı cok sexy cok alımlı,ıstedıgını yapabılır,dızılerde ıstedıgı gıbı opusur sevısır ısıdır saygı duyarım,yada bır erkekle tatılede cıkabılır yemegede gıdebılır deseydım cok hos ne kadarda tatlı bır cıcukmu dıyecektınız!!O zaman sızın tabırınızle nısanlımı gommus degılde cok ılerı goruslu,cok centılmen cok avrupayı bı adammı olucaktım!!!Herkes kendı ısıne kendı sevdıgıne kendı ılskısıne baksın lutfen...Ayrıca ben Eda cok guzel bırısı olsaydı evlenmezdım demedım!!!!Benım ıcın benım sevdıgım kadın dunyanın en guzel kadınıdır her zamanda bu boyle olacak...Ben nasıl herkesın evlılılıgıne gıyımıne kusamına hayat gorusune saygı duyuyosam herkeste bana saygı duyacak!!!Ben babamdan atamdan boyle gordum ve omrumun sonuna kadarda hıcbırsey benı degıstıremıyecek!!!Bundan sonra nısanlımla yada ılıskımle ılgılı yanlıs anlasılmalara meydan vermemek ıcın tek bır kelıme etmıycem..Son olarak sunu soylıyım:Ben hayatımın kadınını buldum ve cok sevıyorum❤️Allah ıyı seyler dusunup yazan herkesten razı olsun...Allah herkese mutluluklar nasıp etsın..

 

Uzun sayılabilecek bir süre sadece hakkında söylenenleri dinleyen Alişan en sonunda bir cevap vermeye karar verdi. Instagram hesabından nişanlısı Eda Erol’la olan bir fotoğraflarını da bu cevapta kullandı. Cevabın tonu oldukça sertti. Alişan, sonuna kadar maço tavırlarının arkasında durmaya kararlıydı.

 

“Düğünümüzde ön sıra biletli olacak.”

Alişan, yaklaşık bin kişilik düğün yapacağız. Düğünde ön masada olmak isteyenler arıyor, para teklif ediyor. Ön masayı biletli yapacağız”

 

Çapamag’ın yaptığı habere göre, Alişan düğünlerine olan yoğun ilgi nedeniyle ön sıraya kimlerin oturacağı konusunda sorun yaşıyor. Söylenene göre Alişan, yoğun talep nedeniyle düğündeki ön sırayı biletli yapmayı planlıyor. Yani parayı veren, ünlü çiftin bu en mutlu gününe yakından tanıklık edebilecek.

 

Mizah ve öfke iç içe geçti!

Başta kadınlar olmak üzere sosyal medya ahalisi Alişan’ın yaptığı açıklamalara tepki vermekte hiç gecikmedi. Verilen tepkilerde hem mizah, hem de öfke adeta iç içe geçti.