Komedi türünden olan sinemaseverlerin heyecanla beklediği 'Her Şey Dahil' bugün vizyona girdi. Gonca Vuslateri ve Gürgen Öz'ün başrollerinde oynadığı filmin konusu nedir? Oyuncu kadrosunda kimler vardır? Cevabı haberimizde...

 

Her Şey Dahil filmi bugün vizyona girdi. Komedi türünden olan filmin yönetmen koltuğunda Hakan Eser oturuyor. Filmin senaryosunu ise Şeyda Delibaşı ve Hakan Eser yazdı. Filmin konusu şu şekildedir; farklı donörlerden dünyaya gelmiş üç kardeş Faruk, Ayhan ve Kasım’ın hikayesini anlatıyor. Dedelerinden kalan mirasla bakir bir Ege koyunun tapusunu almaya çok yaklaşan kardeşler, ödenmesi gereken son iki taksiti denkleştirmek için koyda bir tatil köyü açmaya karar verir. Kardeşler bu proje için seferber olurken, Faruk tesadüfen tanıştığı yazar Fulden’i de açılışa davet eder. Organik ve doğal bir tatilin hayalini kuran müşteriler koya geldiklerinde hiçbir şeyin vaat edildiği gibi olmadığını görünce ortalık fena karışır.

 

herseydahıl

 

Filmde, Gürgen Öz Ayhan karakterine, Hakan Bilgin Kasım karakterine, Gonca Vuslateri Fulden karakterine, Yağmur Ün Mehtap karakterine ve Hazal Erişkin Yaprak karakterine hayat vermektedir. 

Fragmanı izlemek için; HerŞeyDahil