Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla geniş kitlelerin dikkatini çekmeyi sürdüren ünlü oyuncu Berk Atan ile meslektaşı Melis Tüzüngüç'ün aşk yaşadıkları iddiası magazin gündemine bomba gibi düştü. 

 

Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla geniş kitlelerin dikkatini çekmeyi sürdüren ünlü oyuncu Berk Atan ile meslektaşı Melis Tüzüngüç'ün aşk yaşadıkları iddiası magazin gündemine bomba gibi düştü. Son dönemde yaptığı açıklamalarla geniş kitlelerin dikkatini çekmeyi sürdüren ünlü oyuncu Berk Atan ile meslektaşı Melis Tüzüngüç'ün aşk yaşadıkları iddiası magazin gündemine bomba gibi düştü. 
CNN Türk'te yer alan habere göre; Berk Atan ve Melis Tüzüngüç, samimi bir şekilde eğlenirken objektife yansıdı. İkili, bir açıklama yapmadı. Berk Atan ve Melis Tüzüngüç önceki akşam Esnaf Maslak’ta samimi bir şekilde görüntülendi. Berk Atan, yakın zamanda bir dargın bir barışık ilişki yaşadığı sosyal medya fenomeni Selin Yağcıoğlu ile birlikteliğini noktaladığını duyurmuştu. Geçen akşam Atan ve Tüzüngeç’in samimi halleri ise dikkatlerden kaçmadı. İkilinin yakınlıkları da objektiflere yansıdı. Oyuncular, konu ile ilgili sessizliğini korudu.